Přívěsek na klíče Abedeo Antistresový hrášek

TOP 39 v kategorii Přívěsky na klíče

Přívěsek na klíče Abedeo Antistresový hrášek

Klíčenka antistresový hrášek Mačkací antistresová hračka v podobě roztomilého hrášku. Mačkací hrášek vyniká svým originálním designem a je příjemný na dotek. Jedná se o skvělou...
Doporučená nabídka www.sikovnyobchudek.cz

Skladem • 1 varianta85 Kč12 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 2 753 recenzíDalší informace

Určení
pro ženy

• , zakoupeno v Dárkoviny

v Dárkovinách jsem si objednala dva antistresové hrášky a protože jsem na internetu četla o různých obchodnících,kteří se zákazníkem nejednají fér,trošku jsem se bála,co nastane.Zbytečně.Mohu obchod jen doporučit.Odpověděli mi na mé dotazy na chatu a splnili vše,na čem jsme se dohodli. Hrášky už mám doma a jsou přesně takové,jak jsem očekávala,takže jsem spokojena jak s výrobkem,tak se službami a určitě si v Dárkovinách ještě něco objednám.S pozdraven Ina

Určení
pro ženy

Klíčenka antistresový hrášek

Mačkací antistresová hračka v podobě roztomilého hrášku. Mačkací hrášek vyniká svým originálním designem a je příjemný na dotek. Jedná se o skvělou pomůcku pro posílení rukou nebo pro odreagování. Vybrat si můžete mezi lusky s modrým nebo růžovým hráškem.

Vlastnosti produktu:

• Materiál: PVC